05.jpg
Koupelnová otopná tělesa
... kvalita díky tradici
O firmě Tisk Email

Společnost Thermal Trend, se sídlem ve Starovičkách, vznikla v roce 1995 se 100 % podílem českého kapitálu. Je největším českým výrobcem a v posledních několika letech i největším dodavatelem koupelnových radiátorů na českém trhu. V současné době firma poskytuje práci 70 zaměstnancům a to ve vlastních prostorách (5.000 m2 výrobních ploch) a vyrábí asi 230.000 kusů otopných těles ročně. Zhruba 40 % produkce je určeno pro tuzemský trh a 60 % se vyváží do 18 zemí Evropy.

Samozřejmostí jsou pro nás rozsáhlé zkušenosti získané několikaletou praxí, vysoká odbornost pracovního kolektivu, efektivní způsob transparentního jednostupňového řízení výroby, neustálý vývoj moderních technologií, zodpovědnost vůči odběratelům, zákazníkům a v neposlední řadě i neustálý vývoj nových výrobků jak v našem závodě tak i ve spolupráci s externími designéry. Na těchto webových stránkách jsou prezentována všechna tělesa vyráběna naší firmou od přípravy materiálu (výhradně z produkce zemí Evropské Unie) až po finální expedici. Veškeré kontrolní operace jsou prováděny vysoce kvalifikovanými českými pracovníky, kteří v naší firmě pracují minimálně 5 let. Prioritou je dostupnost našich výrobků pro nejširší okruh spotřebitelů. V naší nabídce najdete ocelová koupelnová tělesa, jak standardních typů a rozměrů, tak i jejich různá atypická provedení dle přání zákazníka, v široké škále barev, s možností kombinovaného či pouze elektrického vytápění.

 

Přijměte prosím naše pozvání a ponořte se prostřednictvím našich webových stránek do světa tepla, pohody a zároveň vášně a dynamiky, designové čistoty, kterou v přeneseném slova smyslu, naše výrobky přináší.

 
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)Russian (CIS)

Aktuálně

04. 02. 2009

Spuštěny nové webové stránky www.thermal-trend.cz. Najdete zde rozšířené informace o našich výrobcích, bohatou fotogalerii a mnoho dalšího.

 

Zúčastnili jsme se Veletrhu ISH 2017 ve Frankfurtu.

- Název projektu: Podpora účasti společnosti Thermal Trend spol. s.r.o. na
zahraničních výstavách
- Registrační číslo projektu: CZ.01.2.111/0.0/0.0/16_047/0008472
- Popis projektu:  Projekt je realizován v rámci Operačního programu
Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Předmětem předkládaného
projektu je zvýšení konkurenceschopnosti společnosti Thermal Trend spol.
s.r.o. na zahraničních trzích, a to pomocí podpory účasti firmy na
mezinárodním veletrhu ISH Frankfurt 2017. Výsledkem projektu bude propagace
výrobků společnosti a proniknutí na nové trhy Evropské unie.
Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

cz ro b c

 

Ověřená kvalita

symboly

Garance

5letProduktům Thermal Trend můžete věřit. Na naše výrobky poskytujeme záruku 5 let!

Ceník

Stáhněte si aktuální ceník našich výrobků platný pro rok 2018. Ke stažení zde ceník otopných koupelnových těles.