csen +420 519 414 032 Mo/Fr 06:00-22:00 expedition - Mo/Fr 07:30-16:00 administration Starovičky 271 , 691 68
Certifikovaný výrobce
CE | EN 442 euronorm
Největší výrobce
v České republice
Kvalita #1
Záruka na výrobky 5 let!

Elektrické radiátory

Radiátory od Thermal Trend mohou být vybaveny elektrickou topnou tyčí. Zvolte si topnou tyč o příkonu v závislosti na velikosti radiátoru (viz. tabulka u jednotlivých modelů). Výhodou elektrických radiátorů je jejich jednoduchá instalace, nízké náklady na pořízení, důraz na tepelný komfort a zdraví, příjemný estetický vzhled a také ekonomický provoz.

 

Elektrické radiátory od Thermal Trend jsou určeny do jakéhokoliv prostředí. Slouží k vytápění koupelen, chodeb i jiných místností, sušení ručníků v prostorách koupelen, WC, fitness, bazénů atd. V koupelnách je lze umístit ve všech zónách, s elektrickým zapojením poté v zónách 2 a 3 viz. obrázek níže . Elektrický provoz zajišťuje nahřáté ručníky a teplé prostory po celý rok při vysoké energetické účinnosti.

Radiátory jsou ve výrobě plněny speciální kapalinou s bodem tuhnutí -5°C. Topná tyč a kapalina jsou předinstalovány ve výrobě. K topné tyči si zákazník může objednat termostat dle svého výběru. Vybírejte z následujících typů termostatů:

Shorty

je jednoduchý termostat, umístěný na topné tyči typu s nastavením teploty pomocí otočného kolečka. Má krytí IPX4 a instalovat ho můžeme v zónách 2 a 3 dle obrázku nahoře.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
Tz33

je zásuvkový termostat se snadným nastavením teploty pomocí otočného ovladače, LCD displayem a LED signalizací. Má krytí IP20, termostat instalujeme do zásuvky v zóně 3, samotný radiátor může být umístěný ve všech zónách.

Tz63

je zásuvkový termostat s LCD displayem, LED signalizací, časovým spínačem a jednoduchým ovládáním pomocí tří tlačítek. Má krytí IP20, instalovat ho můžeme v zóně 3. Samotný radiátor může být instalován ve všech zónách.

 

 
 
MUSA Plus

je inteligentní termostat poslední generace pro automatické ovládání žebříkových radiátorů. Umístěný je na topném tělese. Obsahuje 7 provozních režimů: režim komfort, noční režim, detekci otevřeného okna, časovač a další funkce. Má krytí IP44, instalovat ho můžeme v zónách 2 a 3.

   

Návod